Föremål som liknar golvvas glas
8269 Golvvas
Blått glas. Höjd: 52 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 11 december 2023
7433 Golvvas
Blått glas. Höjd: 50 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2023
4276 Golvvas
Glaserat lergods, Signerad. Höjd: 55 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 13 november 2023
9330 Golvvas
Tyskland, 1950-tal, Delvis glaserad. Höjd: 48,5 ca
Såld: 500 kr
Såldes den 31 juli 2023
9205 Golvvas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 31 juli 2023
8072 Golvvas
Såld: 2.800 kr
Såldes den 17 juli 2023
7348 Golvvas
Glas. Höjd: 45 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juli 2023
7314 Golvvas
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juli 2023
6096 Golvvas
Sven Bolin, Höganäs, glaserad keramik. Höjd: 35 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 15 maj 2023